Zaton Holiday Resort - mobilhome

cena od 2 456 Kč termín: 22.09.2018 délka: 8 dní (zájezd č. 485537)

8 - denní zájezd

Poloha: Velmi oblíbené středisko je situováno v těsné blízkosti pláže. Středisko je vystavěno v borovicovém háji. Kolem mobilhomů rostou pestrobarevné květiny, které dodávají místu ideální atmosféru na letní dovolenou zejména pro mladé kolektivy, páry a rodiny s dětmi. Středisko je velmi dobře vybavené, najdete zde řadu sportovních aktivit a společenského vyžití. Středisko leží u krásné, 1,5 km dlouhé písečně-oblázkové pláže, která Vás mimo jiné láká k odpoledním a večerním procházkám. Centrum letoviska Zadar je vzdáleno asi 15 km.

Vzdálenost od moře : od 50 do 400 m od mobilhomů a stanů.

900

Pláž: Písečně-oblázková: od 50 do 400 m od mobilhomů a stanů, pozvolný vstup do moře.

Vybavení: Směnárna, restaurace, pizzerie, aperitiv bar, kavárna, internet, taneční terasa, markety, plážové bary, zábavní centrum, 2 vyhřívané venkovní bazény se sladkou vodou, dětský bazén se skluzavkou, sportovní centrum. Součástí apartmánů je kuchyňka se sporákem a ledničkou, jídelní kout, vlastní soc. zařízení a balkon.

Sport a zábava: Bazény, 12 tenisových kurtů, minigolf, stolní tenis, fitness, aerobic, hřiště na míčové hry, plážový volejbal, potápění, tobogán, jumping centrum, vodní sporty, bohaté animační programy pro dospělé. Pro děti: škola plavání, mini autoškola, mini-club, dětské hřiště, bohaté animační programy pro děti, pískoviště.

Doporučujeme: Národní park Paklenica: centrum tvoří dva mohutné kaňony, Velika Paklenica a Mala Paklenica.
Zadar: „malý chorvatský Řím“ – i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek.
Lodní výlet s fishpiknikem: výlet lodí s ochutnávkou místních specialit.

Informace : check-in: 15.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Možný pobyt s domácím mazlíčkem (do 7 kg) - pouze v mobilhomu typu MH COMFORT.
AKCE 7=6: platí pro termíny 2.6.-8.6., 9.6.-15.6., 1.9.-7.9.2018

Ubytování: mobilhome

Kapacita : 2 a 3-lůžkové apartmány: 10 4 až 6-lůžkové apartmány: 15 Celkem osob: 105

Holiday Village Zaton nabízí ubytování v mobilhomech typu Premium a Superior pro 7 osob, Comfort pro 6 osob a v luxusních stanech Safari pro 5 osob. Mobilhomy jsou vybaveny klimatizací, lednicí, mikrovlnná trouba, kávovarem, TV/SAT, venkovní posezení. Stany jsou vybaveny lednicí, mikrovlnkou, kávovarem, TV/SAT. Bližší popis každého typu mobilehomu a stanu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

MH SUPER

Obsazenost 5-7 osob, velikost 34,4 m2, 1. ložnice s manželskou postelí, 2. ložnice s 1 lůžkem + palanda, kuchyňský kout s jídelním koutem a s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2 koupelny, TV/SAT, klimatizace ,mikrovlnná trouba, k terasa s venkovním posezením.

MH PREMIUM

Obsazenost 6-7 osob, velikost 34,4 m2, 1. ložnice s manželskou postelí, 2. ložnice se 2 lůžky, 3. ložnice se 2 lůžky, kuchyňský kout s jídelním koutem a s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, 2 koupelny, TV/SAT, klimatizace, mikrovlnná trouba, terasa s venkovním posezením.

MH COMFORT

Obsazenost 4-6 osob, velikost 30-32 m2, 1. ložnice s manželskou postelí, 2. ložnice se 2 lůžky, kuchyňský kout s jídelním koutem a s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2 koupelny, TV/SAT, klimatizace, mikrovlnná trouba, terasa s venkovním posezením.

ST SAFARI

Obsazenost 4-5 osob, velikost 41,25 m2, 1. ložnice s manželskou postelí, 2. ložnice s 1 lůžkem + palanda, kuchyňský kout s jídelním koutem, vlastní soc. zařízení, TV/SAT, mikrovlnná trouba.

Stravování: vlastní

Vlastní. Možnost dokoupení polopenze - snídaně a večeře formou bufetu. Vřele také doporučujeme návštěvu místních restaurací.

Doprava: vlastní

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Podobné zájezdy v této destinaci

8 160 Kč
Základní cena od 8 160 Kč

Zaton Holiday Village Resort - apartmány

Chorvatsko, Dalmácie - Zadarská oblast
Poloha: do 300 m od moře Vybavení: prodejna se suvenýry, směnárna, pizzerie, cukrárna, bazén venkovní sladká voda , aperitiv bar, bazén dětský venkovní sladká voda , restaurace a lá carte, kavárna, kadeřnictví, televizní místnost, dětské hřiště, café bar, tobogán, ambulance, aquapark, stánek s novinami,…
termín: 18.05.2019 délka: 8 dní
4 290 Kč
Základní cena od 4 290 Kč

Zaton Holiday Resort - 4

Chorvatsko, Dalmácie - Zadarská oblast
Zaton Holiday Resort se nachází 16 km severozápadně od Zadaru, leží v borovicovém háji a dlouhé zátoce chráněné od větru a vln. Apartmány jsou umístěny v jednopodlažních řadových domcích. Je zde krásná, oblázkovo-písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, ideální pro děti. Zaton je velmi dobře vybavené…
termín: 20.04.2019 délka: 4 dny
5 160 Kč
Základní cena od 5 160 Kč

Zaton Holiday Resort - glamping

Chorvatsko, Dalmácie - Zadarská oblast
Zaton Holiday Resort se nachází 16 km severozápadně od Zadaru, leží v borovicovém háji podél dlouhé zátoky chráněné od větru a vln. Je zde krásná oblázkovo-písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, ideální pro děti. Zaton je velmi dobře vybavené středisko, které hostům nabízí bohaté zázemí pro sport…
termín: 20.04.2019 délka: 4 dny

Nabízí

ADRIALAND s.r.o.

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
60200 Brno
telefon: 542321322

Zájezd již není v nabídce

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Dubrovník 18 °C
Osijek 15 °C
Pula 17 °C
Rijeka 17 °C
Split 19 °C
Zadar 17 °C
Záhřeb 14 °C

Základní informace

Chorvatsko

Chorvatsko
Hlavní město: Záhřeb
Počet obyvatel: 4 691 440
Měna: HRK
Rozloha: 56,538 km2

Místopisy

  • Istrie

    Istrie, největší poloostrov Jadranu o rozloze 3160 km2, je nejvíce rozvinutou turistickou oblastí Chorvatska. Pro svou vzdálenost, členité oblázkové i skalnaté pláže, přerušované…

  • Kvarner

    Kvarner je největším zálivem Jadranu a vzhledem ke své poloze také jedním z nejnavštěvovanějších regionů. Nachází se zde dva největší chorvatské ostrovy - Krk a Cres.

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://chorvatsko.vasezajezdy.cz/zajezdy/zaton-zaton-holiday-resort-mobilhome-485537/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://chorvatsko.vasezajezdy.cz