Zaton Holiday Resort

cena od 2 792 Kč termín: 08.09.2018 délka: 8 dní (zájezd č. 485536)

8 - denní zájezd

Poloha: Velmi oblíbené středisko je situováno v těsné blízkosti pláže. Středisko je vystavěno v borovicovém háji. Kolem apartmánů rostou pestrobarevné květiny, které dodávají místu ideální atmosféru na letní dovolenou zejména pro mladé kolektivy, páry a rodiny s dětmi. Středisko je velmi dobře vybavené, najdete zde řadu sportovních aktivit a společenského vyžití. Středisko leží u krásné, 1,5 km dlouhé písečně-oblázkové pláže, která Vás mimo jiné láká k odpoledním a večerním procházkám. Centrum letoviska Zadar je vzdáleno asi 15 km.

Vzdálenost od moře : od 50 do 300 m od apartmánů.

900

Pláž: Písečně-oblázková: od 50 do 300 m od apartmánů, pozvolný vstup do moře.

Vybavení: Směnárna, restaurace, pizzerie, aperitiv bar, kavárna, internet, taneční terasa, markety, plážové bary, zábavní centrum, 2 vyhřívané venkovní bazény se sladkou vodou, dětský bazén se skluzavkou, sportovní centrum. Součástí apartmánů je kuchyňka se sporákem a ledničkou, jídelní kout, vlastní soc. zařízení a balkon.

Sport a zábava: Bazény, 12 tenisových kurtů, minigolf, stolní tenis, fitness, aerobic, hřiště na míčové hry, plážový volejbal, potápění, tobogán, jumping centrum, vodní sporty, bohaté animační programy pro dospělé. Pro děti: škola plavání, mini autoškola, mini-club, dětské hřiště, bohaté animační programy pro děti, pískoviště.

Doporučujeme: Národní park Paklenica: centrum tvoří dva mohutné kaňony, Velika Paklenica a Mala Paklenica.
Zadar: „malý chorvatský Řím“ – i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek.
Lodní výlet s fishpiknikem: výlet lodí s ochutnávkou místních specialit.

Informace : check-in: 15.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Možný pobyt s domácím mazlíčkem (do 7 kg). Apartmány 4* standardu jsou prostornější, navíc s klimatizací, mikrovlnnou troubou a internetem.
AKCE 7=6: platí pro termíny 26.5.-1.6., 2.6.-8.6., 16.6.-22.6.2018

Ubytování: apartmán

Kapacita : 2 a 3-lůžkové apartmány: 10 4 až 6-lůžkové apartmány: 15 Celkem osob: 105

Holiday Village Zaton nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve dvou a třílůžkových apartmánech typu MONO, čtyřlůžkových apartmánech typu BILO a v pěti až šestilůžkových apartmánech typu TRILO. Jsou zde nové (4*) i renovované (3*) apartmány. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

MONO 2

Obsazenost 2 osoby, apartmán 3* standardu, 1 místnost s kuch. koutem, soc. zařízení, TV/SAT, telefon, balkon.

MONO 2AC

Obsazenost 2 osoby, apartmán 4* standardu, 1 místnost s kuch. koutem, soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace, internet, telefon, balkon.

MONO 3

Obsazenost 3 osoby, apartmán 3* standardu, 1 místnost s kuch. koutem, soc. zařízení, TV/SAT, telefon, balkon.

BILO 4

Obsazenost 4 osoby, apartmán 3* standardu, 2-lůžková ložnice, obývací pokoj se 2 lůžky a kuch. koutem, soc. zařízení, TV/SAT, telefon, balkon.

BILO 4 AC

Obsazenost 4 osoby, apartmán 4* standardu, 2-lůžková ložnice, obývací pokoj se 2 lůžky a kuch. koutem, soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace, internet, telefon, balkon.

TRILO 5

Obsazenost 5 osob, apartmán 3* standardu, 2 dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s 1 lůžkem a kuch. koutem, soc. zařízení, TV/SAT, telefon, balkon.

TRILO 5 AC

Obsazenost 5 osob, apartmán 4* standardu, 2 dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s 1 lůžkem a kuch. koutem, soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace, internet, telefon, balkon.

TRILO 6 AC

Obsazenost 6 osob, apartmán 4* standardu, 2 dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj se 2 lůžky a kuch. koutem, soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace, internet, telefon, balkon.

Stravování: vlastní

Vlastní. Možnost dokoupení polopenze - snídaně a večeře formou bufetu. Vřele také doporučujeme návštěvu místních restaurací.

Doprava: vlastní

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Podobné zájezdy v této destinaci

5 720 Kč
Základní cena od 5 720 Kč

Zaton Holiday Resort - 4

Chorvatsko, Dalmácie - Zadarská oblast
Zaton Holiday Resort se nachází 16 km severozápadně od Zadaru, leží v borovicovém háji a dlouhé zátoce chráněné od větru a vln. Apartmány jsou umístěny v jednopodlažních řadových domcích. Je zde krásná, oblázkovo-písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, ideální pro děti. Zaton je velmi dobře vybavené…
termín: 20.04.2019 délka: 5 dní
12 960 Kč
Základní cena od 12 960 Kč

Zaton Holiday Village Resort - apartmány

Chorvatsko, Dalmácie - Zadarská oblast
Poloha: do 300 m od moře Vybavení: prodejna se suvenýry, směnárna, pizzerie, cukrárna, bazén venkovní sladká voda , aperitiv bar, bazén dětský venkovní sladká voda , restaurace a lá carte, kavárna, kadeřnictví, televizní místnost, dětské hřiště, café bar, tobogán, ambulance, aquapark, stánek s novinami,…
termín: 24.05.2019 délka: 10 dní
2 952 Kč
Základní cena od 2 952 Kč

Zaton Holiday Resort

Chorvatsko, Dalmácie - Zadarská oblast
Poloha: Velmi oblíbené středisko je situováno v těsné blízkosti pláže. Středisko je vystavěno v borovicovém háji. Kolem apartmánů rostou pestrobarevné květiny, které dodávají místu ideální atmosféru na letní dovolenou zejména pro mladé kolektivy, páry a rodiny s dětmi. Středisko je velmi dobře vybavené,…
termín: 04.05.2019 délka: 8 dní

Nabízí

ADRIALAND s.r.o.

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
60200 Brno
telefon: 542321322

Zájezd již není v nabídce

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Dubrovník 18 °C
Osijek 15 °C
Pula 17 °C
Rijeka 17 °C
Split 19 °C
Zadar 17 °C
Záhřeb 14 °C

Základní informace

Chorvatsko

Chorvatsko
Hlavní město: Záhřeb
Počet obyvatel: 4 691 440
Měna: HRK
Rozloha: 56,538 km2

Místopisy

  • Istrie

    Istrie, největší poloostrov Jadranu o rozloze 3160 km2, je nejvíce rozvinutou turistickou oblastí Chorvatska. Pro svou vzdálenost, členité oblázkové i skalnaté pláže, přerušované…

  • Kvarner

    Kvarner je největším zálivem Jadranu a vzhledem ke své poloze také jedním z nejnavštěvovanějších regionů. Nachází se zde dva největší chorvatské ostrovy - Krk a Cres.

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://chorvatsko.vasezajezdy.cz/zajezdy/zaton-zaton-holiday-resort-485536/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://chorvatsko.vasezajezdy.cz