Vila Jadranka

cena od 3 247 Kč termín: 21.06.2019 délka: 5,10 dní (zájezd č. 446098)

5,10 - denní zájezd

Poloha: Vila Jadranka má velmi dobrou polohu blízko pláže, restaurací i obchodů. Stojí cca 150 m od rozlehlé hlavní pláže, cca 800 m od centra letoviska a malého přístavu a 1,5 km od vstupu do národního parku.

Pláž: Několik kilometrů dlouhá hlavní pláž vzdálená cca 150 m od studií je rozmanitá (oblázky – hrubý písek – betonové plotny), místy rušnější, jinde liduprázdná (vzdálenější část pláže bývá užívána nudisty). Vstup do vody je pozvolný.

Vybavení: Vybavení: V celém objektu je k dispozici WiFi zdarma. Parkování před domem zdarma.

Sport a zábava: Aktivity: Zelené borovicové pobřeží u Národního parku Paklenica nabízí řadu skvělých doplňkových aktivit. Jedinečná příroda národního parku zve k turistickým procházkám do soutěsek Malé a Velké Paklenice, ke sledování horolezeckých výstupů na 400 m vysokých skalních stěnách, k vysokohorské turistice např. k nejvyššímu vrcholku Velebitu (Vaganski Vrch, 1750 m. n. m.), méně náročnou procházkou je sledování naučné stezky pod horami kolem historických kamenných stavení či výstup k jeskyni Manita Peč, zajímavé jsou též Mirily - místa, kde se horalé naposledy loučili se sluncem. Delegát Vám nabídne výlet lodí kaňonem řeky Zrmanja, výlety do dalších národních parků (např. Plitvice, Krka, Kornati) a nebo výlet jeepem přírodou Velebitu, se zastávkami na místech natáčení filmů o Vinnetouovi. V areálu hotelu Alan můžete navštívit muzeum natáčení 11 dílů série o Vinnetouovi, a to v původních prostorách hotelu, kde byl ubytován filmový štáb. Přímo na pláži najdete zříceninu strážní věže Večka kula.

Poznámky a slevy: Toto ubytování je na vyžádání, dostupnost můžete ověřit v CK.

Ubytování: vila

Příjemná vilka s dobrou polohou a pěknými moderními interiéry.

Popis pokojů: a) Pěkná dvou, tří a čtyřlůžková studia jsou vybavena kuchyňským koutem, sprchou, WC a klimatizaci (v ceně) b) Čtyřlůžkový apartmán se dvěma ložnicemi a čtyřlůžkový apartmán s jednou ložnicí a obývacím pokojem jsou vybaveny kuchyňským koutem, mikrovlnkou, sprchou, WC, TV, klimatizací (v ceně) a balkonem. c) Pěkné dvou nebo třílůžkové pokoje bez kuchyňky mají vlastní sprchu, WC, klimatizaci (v ceně) a balkon.

Stravování: vlastní

a) Studia, apartmány - vlastní vaření, b) pokoje bez kuchyňky - možnost dokoupení polopenze v blízké restauraci Konoba Batela - snídaně poloviční bufet, večeře servírovaná (4 chody + voda).

Doprava: autokarem

Nástupní místa do autobusu: Praha, Kolín, Hr. Králové, Pardubice, Chrudim, V. Mýto, Litomyšl, Moravská Třebová, Svitavy, Letovice, Brno. Doprava klimatizovaným autokarem přes Maďarsko.
Vlastní doprava odpočet 800 Kč.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Podobné zájezdy v této destinaci

7 990 Kč
Základní cena od 7 990 Kč

Vila Ivan

Chorvatsko, Starigrad - Paklenica
Poloha: penzion Ivan se nachází v letovisku Starigrad - Paklenica. Jedná se o vyhledávané ubytování s vynikající polohou přibližně 50 metrů od pláže a 100 m od centra letoviska. Pláž: v letovisku jsou většinou oblázkové pláže, nejbližší se nachází 50 m od penzionu. Některé z nich byly dokonce oceněny…
termín: 18.05.2019 délka: 8 dní
3 247 Kč
Základní cena od 3 247 Kč

Apartmánový dům Car

FirstMinute
Chorvatsko, Starigrad - Paklenica
Poloha: Dům Car najdete v zeleni zahrady jen cca 50 m od pláže, 300 m od prvního obchodu, 1 km od centra letoviska s malým přístavem a 2 km od vstupu do národního parku. Dům stojí poblíž autobusové zastávky. Pláž: Na velmi pěknou menší a téměř soukromou pláž (jen pro pár domů) se dostanete po cca 50…
termín: 21.06.2019 délka: 5,10 dní
7 675 Kč
Základní cena od 7 675 Kč

Bluesun Kemp Paklenica -mobilní domky

LastMinute
Chorvatsko, Dalmácie - Zadarská oblast
Vybavení: recepce, internet, restaurace, bazén, fitness, kavárna. domací mazlíček na vyžádání - platba na místě dětská postýlka na vyžádání - platba na místě Stravování: bez stravy : Bluesun kemp Paklenica se nachází v rámci hotelového komplexu Bluesun hotel Alan. Rozkládá se v hustém borovém lese u…
termín: 13.04.2019 délka: 8 dní

Nabízí

MTM tour, s. r. o.

MTM tour, s. r. o.

Čs. armády 10
57101 Moravská Třebová
telefon: 461 316 303

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Dubrovník 18 °C
Osijek 15 °C
Pula 17 °C
Rijeka 17 °C
Split 19 °C
Zadar 17 °C
Záhřeb 14 °C

Základní informace

Chorvatsko

Chorvatsko
Hlavní město: Záhřeb
Počet obyvatel: 4 691 440
Měna: HRK
Rozloha: 56,538 km2

Místopisy

  • Istrie

    Istrie, největší poloostrov Jadranu o rozloze 3160 km2, je nejvíce rozvinutou turistickou oblastí Chorvatska. Pro svou vzdálenost, členité oblázkové i skalnaté pláže, přerušované…

  • Kvarner

    Kvarner je největším zálivem Jadranu a vzhledem ke své poloze také jedním z nejnavštěvovanějších regionů. Nachází se zde dva největší chorvatské ostrovy - Krk a Cres.

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://chorvatsko.vasezajezdy.cz/zajezdy/starigrad-paklenica-vila-marasovic-446098/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://chorvatsko.vasezajezdy.cz