Hotel Zora

cena od 7 876 Kč termín: 20.10.2018 délka: 8 dní (zájezd č. 493192)

8 - denní zájezd

Poloha: Primošten je malé městečko nedaleko pobřeží, známé zejména pro jeho původní kamenné domy, kostely, úzké uličky středomořského stylu a pro bezpočet zátok a ostrovů. Moderní Primošten se hemží živými obchody a obchůdky se suvenýry, roztroušených kolem úzkých dlážděných uliček. Letní atmosféra je plná sportovních a zábavních vyžití. To vše uspokojí hosty a poskytne jim nezapomenutelné zážitky v Primoštenu .
Hotel Zora se nachází asi 500 m od centra Primoštenu a asi 50 m od moře. V roce 2006 byl kompletně zrekonstruován.

Vzdálenost od moře : asi 50 m od hotelu.

asi 500

Pláž: Oblázková a skalnatá: asi 50 m od hotelu.

Vybavení: Hotelová restaurace, lobby bar, piano bar, beach bar, obchod se suvenýry, wellness, sauna, venkovní bazén, sportovní zařízení, mini-klub, internetový koutek, směnárna, parkování.

Sport a zábava: Sportovní aktivity: 3 tenisové kurty (antukové), multifunkční basketbalové a fotbalové hřiště, plážový volejbal, minigolf, půjčovna kol, vodní sporty (jet-ski, paragliding atd.), potápěčské centrum. Wellness: bazén s pohyblivou kopulí a vyhřívanou mořskou vodou, sauna, masáže, kosmetické procedury.

Doporučujeme: Národní park Paklenica: centrum NP tvoří dva mohutné kaňony. Od sebe jsou odděleny náhorní plošinou vysokou 500 m. Zadar: „malý chorvatský Řím“ – i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.

Informace : check-in: 15.00 hod. / check-out: 11.00 hod.

Hosté ubytovaní v pokojích PREMIER mají navíc v ceně zahrnuto: župan, pantofle, láhev vody a džusu na osobu a den.

Ubytování: hotel ***

Kapacita : 2-lůžkový pokoj: 100
Přistýlka: 80
Celkem osob: 280

Hotel Zora nabízí příjemné ubytování hotelového typu. Jsou zde klimatizované jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje mají TV/SAT, balkon nebo terasu. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

P 1/1 com

Obsazenost 1 osoba, 3* klimatizovaný 1-lůžkový pokoj COMFORT s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, fén, telefon, balkon nebo terasa.

P 1/2 com

Obsazenost 2 osoby, 3* klimatizovaný 2-lůžkový pokoj COMFORT s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, fén, telefon, balkon nebo terasa.

P 1/2+1com

Obsazenost 3 osoby, 3* klimatizovaný 2-lůžkový pokoj COMFORT s přistýlkou a s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, fén, telefon, balkon nebo terasa.

P 1/2 pre

Obsazenost 2 osoby, 4* klimatizovaný 2-lůžkový pokoj PREMIER s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, fén, mini-bar, CD/radio, internet, trezor, telefon, balkon nebo terasa.

P 1/2+1pre

Obsazenost 3 osoby, 4* klimatizovaný 2-lůžkový pokoj PREMIER s přistýlkou a s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, fén, mini-bar, CD/radio, internet, trezor, telefon, balkon nebo terasa.

Stravování: polopenze

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení obědů.

Doprava: vlastní

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Podobné zájezdy v této destinaci

6 821 Kč
Základní cena od 6 821 Kč

Hotel Zora

LastMinute
Chorvatsko, Dalmácie - Zadarská oblast
Poloha: Do 50 m od pláže Vybavení: recepce, směnárna, kadeřnictví, restaurace, bar, kavárna, pizzerie, terasa, tenisové kurty, terasa s hudbou, obchod se suvenýry. Sport a zábava: volejbal, stolní tenis, šlapadla, vodní sporty, minigolf. možnost dokoupení obědů za 330 Kč/osobu/den Pláž: oblázková :…
termín: 20.10.2018 délka: 8 dní
5 590 Kč
Základní cena od 5 590 Kč

Apartmány a pokoje NO NAME SABINA PRIMOŠTEN

Chorvatsko, Dalmácie - Zadarská oblast
oblíbené a léty prověřené NO NAME apartmány za výhodnou cenu, v dobré kvalitě Oblíbené privátní apartmány a pokoje v Primoštenu splňují požadavky na standardní ubytování v atraktivním letovisku. Apartmány v pobřežní části města jsou s parkovacím místem u domu, ve staré části města na ostrůvku je možný…
termín: 20.10.2018 délka: 8 dní
8 500 Kč
Základní cena od 8 500 Kč

Zora - Mars pavilon

Chorvatsko, Primošten
Pavilon Mars se nachází na zalesněném poloostrově Raduča, od centra města Primoštenu cca 500 m. Nedaleko hotelu Zora (50-100 m) jsou tři pavilony, jednopatrové domky. Rozkládají se v borovicovém háji, v klidné části poloostrova. Naše cestovní kancelář nabízí pokoje výhradně v pavilonu Mars. Pokoje jsou…
termín: 24.05.2019 délka: 10 dní

Nabízí

ADRIALAND s.r.o.

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
60200 Brno
telefon: 542321322

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Dubrovník 3 °C
Osijek 0 °C
Pula 1 °C
Rijeka 2 °C
Split 3 °C
Zadar -4 °C
Záhřeb -4 °C

Základní informace

Chorvatsko

Chorvatsko
Hlavní město: Záhřeb
Počet obyvatel: 4 691 440
Měna: HRK
Rozloha: 56,538 km2

Místopisy

  • Istrie

    Istrie, největší poloostrov Jadranu o rozloze 3160 km2, je nejvíce rozvinutou turistickou oblastí Chorvatska. Pro svou vzdálenost, členité oblázkové i skalnaté pláže, přerušované…

  • Kvarner

    Kvarner je největším zálivem Jadranu a vzhledem ke své poloze také jedním z nejnavštěvovanějších regionů. Nachází se zde dva největší chorvatské ostrovy - Krk a Cres.

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://chorvatsko.vasezajezdy.cz/zajezdy/primosten-hotel-zora-493192/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://chorvatsko.vasezajezdy.cz