Hotel Zora

cena od 7 461 Kč termín: 29.09.2018 délka: 8 dní (zájezd č. 493192)

8 - denní zájezd

Poloha: Primošten je malé městečko nedaleko pobřeží, známé zejména pro jeho původní kamenné domy, kostely, úzké uličky středomořského stylu a pro bezpočet zátok a ostrovů. Moderní Primošten se hemží živými obchody a obchůdky se suvenýry, roztroušených kolem úzkých dlážděných uliček. Letní atmosféra je plná sportovních a zábavních vyžití. To vše uspokojí hosty a poskytne jim nezapomenutelné zážitky v Primoštenu .
Hotel Zora se nachází asi 500 m od centra Primoštenu a asi 50 m od moře. V roce 2006 byl kompletně zrekonstruován.

Vzdálenost od moře : asi 50 m od hotelu.

asi 500

Pláž: Oblázková a skalnatá: asi 50 m od hotelu.

Vybavení: Hotelová restaurace, lobby bar, piano bar, beach bar, obchod se suvenýry, wellness, sauna, venkovní bazén, sportovní zařízení, mini-klub, internetový koutek, směnárna, parkování.

Sport a zábava: Sportovní aktivity: 3 tenisové kurty (antukové), multifunkční basketbalové a fotbalové hřiště, plážový volejbal, minigolf, půjčovna kol, vodní sporty (jet-ski, paragliding atd.), potápěčské centrum. Wellness: bazén s pohyblivou kopulí a vyhřívanou mořskou vodou, sauna, masáže, kosmetické procedury.

Doporučujeme: Národní park Paklenica: centrum NP tvoří dva mohutné kaňony. Od sebe jsou odděleny náhorní plošinou vysokou 500 m. Zadar: „malý chorvatský Řím“ – i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.

Informace : check-in: 15.00 hod. / check-out: 11.00 hod.

Hosté ubytovaní v pokojích PREMIER mají navíc v ceně zahrnuto: župan, pantofle, láhev vody a džusu na osobu a den.

Ubytování: hotel ***

Kapacita : 2-lůžkový pokoj: 100
Přistýlka: 80
Celkem osob: 280

Hotel Zora nabízí příjemné ubytování hotelového typu. Jsou zde klimatizované jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje mají TV/SAT, balkon nebo terasu. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

P 1/1 com

Obsazenost 1 osoba, 3* klimatizovaný 1-lůžkový pokoj COMFORT s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, fén, telefon, balkon nebo terasa.

P 1/2 com

Obsazenost 2 osoby, 3* klimatizovaný 2-lůžkový pokoj COMFORT s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, fén, telefon, balkon nebo terasa.

P 1/2+1com

Obsazenost 3 osoby, 3* klimatizovaný 2-lůžkový pokoj COMFORT s přistýlkou a s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, fén, telefon, balkon nebo terasa.

P 1/2 pre

Obsazenost 2 osoby, 4* klimatizovaný 2-lůžkový pokoj PREMIER s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, fén, mini-bar, CD/radio, internet, trezor, telefon, balkon nebo terasa.

P 1/2+1pre

Obsazenost 3 osoby, 4* klimatizovaný 2-lůžkový pokoj PREMIER s přistýlkou a s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, fén, mini-bar, CD/radio, internet, trezor, telefon, balkon nebo terasa.

Stravování: polopenze

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení obědů.

Doprava: vlastní

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Podobné zájezdy v této destinaci

14 928 Kč
Základní cena od 14 928 Kč

Zora hotel - pokoje COMFORT

FirstMinute
Chorvatsko, Dalmácie - Zadarská oblast
Hotel se nachází na zalesněném poloostrově Raduča s výhledem na malebný starý Primošten, od centra města je vzdálen cca 500 m. Hotel se skládá celkem z několika budov vzájemně mezi sebou propojených výtahem, má 3 patra s celkovým počtem 324 pokojů. Pokoje Comfort*** jsou standartní dvoulůžkové pokoje…
termín: 24.05.2019 délka: 10 dní
9 600 Kč
Základní cena od 9 600 Kč

Hotel Zora

Chorvatsko, Dalmácie - Zadarská oblast
Poloha: Do 50 m od pláže Vybavení: recepce, směnárna, kadeřnictví, restaurace, bar, kavárna, pizzerie, terasa, tenisové kurty, terasa s hudbou, obchod se suvenýry. Sport a zábava: volejbal, stolní tenis, šlapadla, vodní sporty, minigolf. možnost dokoupení obědů za 350 Kč/osobu/den Pláž: oblázková :…
termín: 01.06.2019 délka: 7 dní
7 250 Kč
Základní cena od 7 250 Kč

Primoštěn - vybrané pokoje

Chorvatsko, Primošten
Primošten - patří mezi nejkrásnější chorvatská letoviska. Je to město ve střední Dalmácii, cca 30 km od Šibeniku. Primošten se rozkládá na dvou poloostrůvcích, na jednom se nachází historická část, druhá je centrem cestovního ruchu. Ve staré části se nachází malebná vesnička, která Vás uchvátí svou historickou…
termín: 10.06.2019 délka: 7 dní

Nabízí

ADRIALAND s.r.o.

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
60200 Brno
telefon: 542321322

Zájezd již není v nabídce

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Dubrovník 18 °C
Osijek 15 °C
Pula 17 °C
Rijeka 17 °C
Split 19 °C
Zadar 17 °C
Záhřeb 14 °C

Základní informace

Chorvatsko

Chorvatsko
Hlavní město: Záhřeb
Počet obyvatel: 4 691 440
Měna: HRK
Rozloha: 56,538 km2

Místopisy

  • Istrie

    Istrie, největší poloostrov Jadranu o rozloze 3160 km2, je nejvíce rozvinutou turistickou oblastí Chorvatska. Pro svou vzdálenost, členité oblázkové i skalnaté pláže, přerušované…

  • Kvarner

    Kvarner je největším zálivem Jadranu a vzhledem ke své poloze také jedním z nejnavštěvovanějších regionů. Nachází se zde dva největší chorvatské ostrovy - Krk a Cres.

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://chorvatsko.vasezajezdy.cz/zajezdy/primosten-hotel-zora-493192/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://chorvatsko.vasezajezdy.cz