Hotel Katarina

cena od 13 353 Kč termín: 31.05.2019 délka: 10 dní (zájezd č. 399761)

10 - denní zájezd

Nachází se na překrásném malém ostrůvku přímo naproti Rovinji (10 minut lodí) obklopen romantickým parkem z 19. století. Hotel má 110 pokojů v rustikální stylu. Všechny pokoje mají sociální zařízení, vysoušeč vlasů, SAT/TV, balkon nebo terasu, telefon, trezor, minibar na vyžádání, klimatizaci, WI-FI. Hlavní budova hotelu má výtah. Pokoje standart jsou dvoulůžkové s manželským lůžkem a nacházejí se v hlavní budově. V depandanci jsou rodinné pokoje a pokoje suite. Rodinné pokoje mají jeden vchod, ale dva oddělené pokoje, z čehož dětský pokoj má palandu nebo dvě lůžka, celková plocha je 30m2. Pokoj suite je o velikosti 40-50 m2, má manželské lůžko a obývací část s gaučem.
Hotelová restaurace má interier ve stylu rakousko-uherského paláce se dřevěnými stropními trámy. Má velkou terasu propojenou s venkovním bazénem. Na pláži se nachází Bistro Plaža a na ostrově jsou další 3 bary - Lobby, Pool i Mandrač cocktail bar. Pláže jsou především na východní straně ostrova, vzdáleny od hotelu 50 - 100 m, většinou oblázkové, kamenité, je zde i upravená část pláže pro děti. Hotel má 3 venkovní bazény s mořskou vodou - velký s hydromasáží, střední a dětský. Pro sport a rekreaci mají hosté k dispozici: antukový tenisový kurt, hřiště na plážový volejbal, stolní tenis, střelnici, minigolf, dětské hřiště a vodní sporty.
Zábava a večerní programy: miniklub pro děti od 4 do 12 let a to 2 hodiny dopoledne a 2 hodiny odpoledne každý den kromě soboty, mini disco, animace pro děti i dospělé - talent show, aerobic, aqua aerobic, zumba, pilates, joga, živá hudba na terase. Protože se hotel nachází na ostrově, má hotelová společnost v přístavu v Rovinji informační kancelář, kde je organizován i parking automobilů pro hotelové hosty a převoz na ostrov. Lodní přeprava na ostrov je každou hodinu od 5.30 do 00:30 hodin.
Doplňující informace k autobusové dopravě: výstup z autobusu je v Rovinji na autobusovém nádraží, odtud se jde pěšky přímo podél moře po promenádě - Obala Vladimira Nazora - cca 200 m směrem k velkému jachtovému přístavu ACI Marina Rovinj, napravo před vjezdem na parkoviště do této mariny/přístavu je INFOCENTRUM - od tohoto infocentra odjíždějí menší lodě na ostrov Katarina

Poloha: do 100 m od moře

DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO - ZDARMA !!!

Dětská postýlka pro dítě do 2 let - ZDARMA !!!

FAMILY SUITE rodinný pokoj má jednu dvoulůžkovou ložnici a pokoj pro děti s palandou, pokoje jsou spojeny dveřmi, mají jeden vchod a jedno sociální zařízení.

Pokoj suite pro 2 osoby má manželské lůžko a obytnou část s gaučem.

Jednolůžkový pokoj - cena při obsazení 1/2 pokoje pouze jednou osobou (single use) - pouze na vyžádání.

Domácí zvířata nejsou povolena.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.2.2019 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 15 % (EBD1) !!!

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.3.2019 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10 % (EBD2) !!!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Ubytování: hotel ***

Stravování: polopenze

Doprava: autokarem

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Podobné zájezdy v této destinaci

8 568 Kč
Základní cena od 8 568 Kč

Hotel Katarina

FirstMinute
Chorvatsko, Sv. Katarina
Nachází se na překrásném malém ostrůvku přímo naproti Rovinji (10 minut lodí) obklopen romantickým parkem z 19. století. Hotel má 110 pokojů v rustikální stylu. Všechny pokoje mají sociální zařízení, vysoušeč vlasů, SAT/TV, balkon nebo terasu, telefon, trezor, minibar na vyžádání, klimatizaci, WI-FI…
termín: 18.05.2019 délka: 8 dní

Nabízí

101 CK ZEMEK, s.r.o.

101 CK ZEMEK, s.r.o.

Mělnická 31 (vedle pošty)
25001 Stará Boleslav
telefon: 326912106

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Dubrovník 18 °C
Osijek 15 °C
Pula 17 °C
Rijeka 17 °C
Split 19 °C
Zadar 17 °C
Záhřeb 14 °C

Základní informace

Chorvatsko

Chorvatsko
Hlavní město: Záhřeb
Počet obyvatel: 4 691 440
Měna: HRK
Rozloha: 56,538 km2

Místopisy

  • Istrie

    Istrie, největší poloostrov Jadranu o rozloze 3160 km2, je nejvíce rozvinutou turistickou oblastí Chorvatska. Pro svou vzdálenost, členité oblázkové i skalnaté pláže, přerušované…

  • Kvarner

    Kvarner je největším zálivem Jadranu a vzhledem ke své poloze také jedním z nejnavštěvovanějších regionů. Nachází se zde dva největší chorvatské ostrovy - Krk a Cres.

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://chorvatsko.vasezajezdy.cz/zajezdy/ostrov-sv-katarina-hotel-katarina-399761/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://chorvatsko.vasezajezdy.cz