Villa Ana

cena od 3 832 Kč termín: 16.09.2017 délka: 8 dní (zájezd č. 461957)

8 - denní zájezd

Poloha: Villa Ana je situována přímo v centru proslulého a velmi oblíbeného letoviska Makarska, asi 100 m od krásné oblázkové pláže. Letovisko nabízí bohaté denní i noční kulturní a společenské vyžití. Makarska je jedním z největších a nejživějších měst na celé Makarské riviéře.

Vzdálenost od moře : do 100 m od vily.

10

Pláž: Oblázková: asi 100 m od vily, pozvolný přístup do moře.
Proslulá pláž Donja Luka dlouhá 1,5 km je umístěna v zátoce chráněné borovicovým hájem, je sypaná drobnými oblázky a hrubým pískem a postupně se spouští do moře. Tato pláž je vyznamenána Modrou vlajkou.
V okolí je označeno také několik nudistických pláží.

Vybavení: Kompletně vybavené moderní apartmány s balkonem, parkování před domem. Součástí každého apartmánu je vybavený kuch. kout s ledničkou a sporákem, jídelní kout, vlastní soc. zařízení, balkon, klimatizace, TV/SAT, WI-FI připojení.

Sport a zábava: Makarská jako centrum Makarské riviéry nabízí nejširší možnosti sportovního vyžití. Velmi dobrým podmínkám se zde těší vodní sporty - potápění, podmořský rybolov, jachting, windsurfing aj. Mnohakilometrová upravená promenáda láká k příjemné procházce podél přístavu a městských pláží. Propojuje všechna přímořská letoviska od Brely po Podgoru. Pro zdatné turisty a cyklisty jsou připraveny horské trasy až na vrch Biokova vábící svou svěžestí, klidem a nádhernými výhledy. Na mysu Osejava je umístěno tenisové centrum, kde se odehrávají světové turnaje.
S Makarskou jsou spojeny četné kulturně-umělecké, zábavní i lidové večery, především v turistické sezóně. V červenci a srpnu se odvíjí tradiční Makarské kulturní léto s bohatým programem koncertů, nástupů dalmáckých lidových sborů, výstav, večerů poezie a folklórních večírků. V rámci této manifestace je pořádána Rybářská noc a Noc Kalelarge (Noc města). Oblíbené místo setkání mladých je diskotéka Grotta, která se nachází v jeskyni na poloostrově sv. Petra.

Doporučujeme: Trogir: starobylé město zařazené organizací UNESCO do seznamu památek kulturního dědictví. Split: největší město na chorvatském pobřeží, mimořádně bohaté na kulturní památky. Dubrovník: nejnavštěvovanější turistické místo na chorvatském Jadranu. Zařazené do seznamu kulturního dědictví UNESCO. Park přírody Biokovo: chráněný park je skalnatou pobřežní oblastí s jedinečnými přírodními rysy. Medžugorje: poutní místo, místo plné lásky, místo plné radosti a milosti. Místo nazvané „zpovědnicí světa“. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.

Informace : check-in: 14:00-18.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Ubytování: apartmán

Villa Ana nabízí apartmány typu Bilo a Trilo. Bližší popis každého typu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

BILO 4

Obsazenost 2 až 4 osoby, kuch. kout s rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, vlastní soc. zařízení, klimatizace, TV/SAT, balkon.

TRILO 4

Obsazenost 3 až 4 osoby, 2 ložnice, kuch. kout s jídelní částí, vlastní soc. zařízení, klimatizace, TV/SAT, balkon.

Stravování: vlastní

Vlastní. Doporučujeme využití bohaté nabídky místních restaurací.

Doprava: vlastní

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Podobné zájezdy v této destinaci

2 448 Kč
Základní cena od 2 448 Kč

Vila Dalmacija

FirstMinute
Chorvatsko, Dalmácie - Splitská oblast
Poloha: Centrum letoviska Makarska cca 800m, oblázková pláž 100m. . Ideální místo pro jednodenní výlety do Splitu, Dubrovníku nebo lodí na ostrovy Hvar, Korčula, Brač. Pláž: Dlouhá oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 100 m od vily . Na pláži vodní sporty, lehátka, slunečníky (vše…
termín: 08.06.2018 délka: 10 dní
2 567 Kč
Základní cena od 2 567 Kč

Makarská, vila Dalmacija

FirstMinute
Chorvatsko, Dalmácie - Splitská oblast
Letovisko Makarská se nachází v samém centru makarské riviéry. Je to jedno z nejznámnějších a nejatraktivnějších letovisek na Jadranu, známé svým blahodárným klimatem a velkým počtem slunečných dnů v roce. Makarská je pyšná na svoji bohatou a chráněnou přírodu s čistým pobřežím a průzračným mořem s krásnými…
termín: 02.06.2018 délka: 8 dní
7 590 Kč
Základní cena od 7 590 Kč

Hotel Riviera - pavilony

Chorvatsko, Makarská riviéra
Město Makarska - srdce Makarské riviéry a turistické Dalmácie. Přístavní městečko s bohatou historií i řadou kulturních památek. Proslula zejména kulisou horského masivu Biokovo, které se tyčí do výšek nad křištálově modrým mořem i třpytivými oblázkovými plážemi. Procházka historickým centrem, starobylými…
termín: 25.05.2018 délka: 10 dní

Nabízí

ADRIALAND s.r.o.

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
60200 Brno
telefon: 542321322

Zájezd již není v nabídce

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Dubrovník 3 °C
Osijek 0 °C
Pula 1 °C
Rijeka 2 °C
Split 3 °C
Zadar -4 °C
Záhřeb -4 °C

Základní informace

Chorvatsko

Chorvatsko
Hlavní město: Záhřeb
Počet obyvatel: 4 691 440
Měna: HRK
Rozloha: 56,538 km2
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://chorvatsko.vasezajezdy.cz/zajezdy/makarska-villa-ana-461957/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://chorvatsko.vasezajezdy.cz