Villa Vukicevic

cena od 2 712 Kč termín: 19.05.2018 délka: 8 dní (zájezd č. 494902)

8 - denní zájezd

Poloha: Biograd je přístavní město ležící na břehu Jardanu 28 kilometrů jihovýchodně od Zadaru. V sezóně potěší poslech lidové chorvatské hudby. Díky výbornému koupání, oblázkovým plážím a rušnému kulturnímu a společenskému životu je oblat vyhledávána turisty z celé Evropy.
Villa Vukicevic se nachází na klidném místě, kousek od přístavu v oblíbeném letovisku Biograd na Moru. Villa leží asi 200 m od pláže a asi 200 m od centra letoviska. Ve letovisku jsou různé obchůdky (nejbližší asi 200 m od vily), kavárničky a pizzerie.

Vzdálenost od moře : asi 200 m od vily.

asi 200

Pláž: Oblázková: vzdálená asi 200 metrů od vily. Pozvolný přístup do moře.

Vybavení: Hostům je k dispozici venkovní gril a parkoviště. Součástí apartmánu je kuchyňka s příslušenstvím a s jídelním koutem a TV/SAT, klimatizace, balkon. Na pláži je bazén s mořskou vodou a další sportovní aktivity.

Sport a zábava: Sportovní hřiště, aqua tobogán, bazén s mořskou vodou, vodní lyžování, potápění, půjčovna vodních skútrů a loděk, windsurfing, beach volejbal, tenisové kurty, cyklostezky. V městečku přístav, vinárny, kavárny, diskotéky, bohatý společenský noční život. Pro děti: skákadla, pískoviště, hřiště pro plážové sporty.

Doporučujeme: Národní park Paklenica: centrum NP tvoří dva mohutné kaňony. Od sebe jsou odděleny náhorní plošinou vysokou 500 m. Zadar: „malý chorvatský Řím“ – i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.

Informace : check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Ubytování: apartmán

Kapacita : 2-lůžkový apartmán: 1
4-lůžkový apartmán: 1
Přistýlka: 1
Celkem osob: 7

Villa Vukicevic nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve 2-6lůžkových apartmánech typu BILO, TRILO a QUADRI s možností přistýlky. Bližší popis apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

BILO 2+1

Obsazenost 2 až 3 osoby, jedna 2-lůžková ložnice, obývací pokoj s možností přistýlky s kuch. koutem, vlastní sociální zařízení, TV/SAT, klimatizace, balkon.

TRILO 4+1

Obsazenost 4 až 5 osob, dvě 2-lůžkové ložnice, obývací pokoj s možností přistýlky a s kuch. koutem, vlastní sociální zařízení, TV/SAT, klimatizace, balkon.

QUADRI 6+1

Obsazenost 6 až 7 osob, tři 2-lůžkové ložnice, obývací pokoj s možností přistýlky a s kuch. koutem, vlastní sociální zařízení, TV/SAT, klimatizace, balkon.

Stravování: vlastní

Vlastní, možnost využití nabídky místních restaurací.

Doprava: vlastní

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Podobné zájezdy v této destinaci

11 630 Kč
Základní cena od 11 630 Kč

Kristina

Chorvatsko, Dalmácie - Zadarská oblast
Poloha: udržovaný rodinný domek se 3 apartmány se nachází v Biogradu na moru v části Bošana u oblíbené oblázkové pláže Bošana vhodné pro děti. Oblázková pláž s mírným vstupem do vody je vzdálená cca 70 m od domu, lze si zde půjčit lehátka, šlapadla či využít dalších atraktivit. Centrum města je pouze…
termín: 20.10.2018 délka: 8 dní
7 990 Kč
Základní cena od 7 990 Kč

Adria

Chorvatsko, Dalmácie - Zadarská oblast
Poloha: hotel Adria se nachází v piniovém háji na klidném místě nedaleko od pláže a tenisových kurtů, vzdálenost od centra je pohodlnou chůzí 25 min. promenádou podél moře. Cca 400 m na písčitou pláž Soline. Vybavení: recepce, směnárna, aperitiv bar, restaurace s terasou, kongr. sál, vnitřní bazén (zavřený…
termín: 01.06.2019 délka: 8,11,12 dní
14 084 Kč
Základní cena od 14 084 Kč

Apartments Desa / A2 Zeleni One bedroom

Chorvatsko, Biograd na Moru
Aktivity : Prohlížení památek Nakupování Restaurace Plavání Rybolov
termín: 22.10.2018 délka: 8 dní

Nabízí

ADRIALAND s.r.o.

ADRIALAND s.r.o.

Údolní 11
60200 Brno
telefon: 542321322

Zájezd již není v nabídce

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Dubrovník 3 °C
Osijek 0 °C
Pula 1 °C
Rijeka 2 °C
Split 3 °C
Zadar -4 °C
Záhřeb -4 °C

Základní informace

Chorvatsko

Chorvatsko
Hlavní město: Záhřeb
Počet obyvatel: 4 691 440
Měna: HRK
Rozloha: 56,538 km2

Místopisy

  • Istrie

    Istrie, největší poloostrov Jadranu o rozloze 3160 km2, je nejvíce rozvinutou turistickou oblastí Chorvatska. Pro svou vzdálenost, členité oblázkové i skalnaté pláže, přerušované…

  • Kvarner

    Kvarner je největším zálivem Jadranu a vzhledem ke své poloze také jedním z nejnavštěvovanějších regionů. Nachází se zde dva největší chorvatské ostrovy - Krk a Cres.

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://chorvatsko.vasezajezdy.cz/zajezdy/biograd-na-moru-villa-vukicevic-494902/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://chorvatsko.vasezajezdy.cz